آمادگی نیروی انتظامی برای برقراری امنیت و پذیرایی از مسافران نوروزی فرمانده انتظامی هندیجان خبرداد؛

آمادگی نیروی انتظامی برای برقراری امنیت و پذیرایی از مسافران نوروزی

به گزارش تابا؛ سرهنگ مطلع الله فرمانده انتظامی هندیجان با اعلام این خبر گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و فصل طبیعت نیروی انتظامی شهرستان آمادگی کامل برای ایجاد امنیت و همچنین پذیرایی ازمسافران نوروزی و کاروان راهیان نور اعلام می دارد.

 

فرمانده انتظامی هندیجان گفت: در این خصوص ۳ ایستگاه پلیس در ورودی شهرستان از سمت بندر ماهشهر و سمت ورودی بندر دیلم و ایستگاه امنیت در پارک شمالی به صورت شبانه روزی مستقر خواهند شد.

 

وی در ادامه افزود: در ایام تعطیلات پلیس انتظامی به طور شبانه روزی گشت ویژه برای ایجاد امینت مسافران نوروزی و همچنین شهروندان آماده است و از مسافران نوروزی و کاروان راهیان درخواست می گردد جهت برقراری امنیت و آسایش با پرسنل نیروی انتطامی همکاری داشته باشند.

 

وی در ادامه از خانواده ها خواست که در مراسم چهارشنبه سوری مراقب فرزندان خود باشند که شاهد حوادث ناگوار و تلخ نباشیم و اگر فرد یا افرادی بخواهند نظم عمومی و امنیت شهروندان را خدشه دار سازند پلیس انتظامی وطیفه خود دانسته که با شدت برخورد قانونی داشته باشد لذا ازخانوادها درخواست می گردد که در شب چهارشنبه سوری مراقب فرزندان شان باشند.

 

مطلیع الله در ادامه خاطر نشان کرد: امنیت بر اساس قانون استوار است و هرکس که بخواهد به هر تحوی نظم عمومی شهروندان را خدشه دار کند به شدت با وی  برخورد قانونی خواهد شد./ ناصرحکیمی