برگزاری جشن عاطفه ها در شهرستان هندیجان همزمان با سراسر کشور فرماندار شهرستان هندیجان

برگزاری جشن عاطفه ها در شهرستان هندیجان همزمان با سراسر کشور

فرماندار شهرستان هندیجان از برگزاری جشن عاطفه ها در شهرستان هندیجان همزمان با سراسر کشور خبرداد.

به گزارش خبرنگار تابا؛ مهندس کورش مودت درجلسه ستاد جذب کمک های مردمی شهرستان که با حضور مدیر کل کمیته امداد حضرت امام (ره) استان و تعدادی از معاونین وی و تعدادی از مدیران وخیرین شهرستان برگزارشده بود اظهار داشت: امسال گام های خوبی در راستای حمایت از اقشار مستضعف انجام شده است از جمله احداث مسکن محرومین و مجمع خیرین مسکن ساز و کمک های موردی را از اقدامات ستاد دانست.

 

فرماندار هندیجان با تقدیر از مجموعه های حمایتی از خیرین ومردم شهرستان خواست در آستانه بازگشایی مدارس به یاری دانش آموزان بی بضاعت بیایند.

وی در ادامه از احداث تعدادی مسکن برای افراد تحت پوشش مجموعه های حمایتی گفت و از تلاش همه دلسوزان و خصوصا خیرین تقدیر و تشکر نمود.

 

 

نماینده عالی دولت درهندیجان گفت امسال هم جشن عاطفه هاباهمکاری نیروهای بسیج وسپاه ؛آموزش وپرورش وصداوسیمابرگزارخواهدشدوکلیه ادارات ونهادهاهم همکاری لازم راخواهندداشت.

 

درادامه مدیرکا کمیته امداد امام (ره) استان خوزستان گفت: دراجرای سیاست های نظام ومقام معظم رهبری مدظله العالی با پرداخت وام با سود پایین و اشتغال افراد تحت پوشش سعی بر پایداری درآمد آنها داریم و ضمن آموزش های رایگان جهت حرفه آموزی آمادگی کامل داریم نسبت به فراهم نمودن بودجه لازم اقدام نماییم.

 

مهندس موصلی با اشاره به خدمات کمیته امداد در سراسر کشور گفت:سه میلیارد و نیم  اعتبارجهت وام های خود اشتغالی شهرستان در نظر گرفته ایم.

 

در پایان خیرین با پرداخت وجوه نقدی در این امر خیر اقدام نمودند و همچنین تعدادی از ایتام را به سرپرستی خود جهت تهیه مخارج زندگی قرار دادند و کلیه ادارات بخشداران و خیرین آمادگی لازم را جهت تهیه ملزومات تحصیلی دانش آموزان بی بضاعت اعلام نمودند./فاطمه جمالی