بوسکتس: ایران بازی را برای اسپانیا مشکل خواهد کرد جام جهانی 2018؛

بوسکتس: ایران بازی را برای اسپانیا مشکل خواهد کرد

«سرخیو بوسکتس» هافبک تیم ملی‌ فوتبال اسپانیا در مورد پیش بینی‌ خود از بازی این تیم مقابل ایران گفت که ایرانی ها، بازی را برای اسپانیا مشکل خواهند کرد.

 

به گزارش تابا؛، بوسکتس در مصاحبه با شبکه چهار تلویزیون اسپانیا در پاسخ به این پرسش که آیا ترجیح می دادی نخستین دیدار اسپانیا مقابل ایران باشد، گفت: در جام جهانی‌، دیدارهای اندکی‌ وجود دارند که آسان باشند. مردم چیزی از ایران و مراکش نمی‌ دانند. این دو، تیم های بسیار درخشانی نیستند، اما کارها را برای ما دشوار خواهند ساخت و بعداً که با آنها بازی کنیم خواهید دید که پیروزی برابر آنها دشوار است.

 

اسپانیا در این دوره از رقابتهای جام جهانی با تیم های ایران، پرتغال و مراکش هم گروه شده است. اولین دیدار اسپانیا برابر پرتغال برگزار می شود.

 

هافبک اسپانیا افزود: ایران و مراکش، مشکلی‌ برای دفاعی بازی کردن و تجمع در جلوی دروازه خود و خطا کردن بر روی حریف برای اینکه بازی، تداومی نباشد و نتوانیم به سوی محوطه آنها حمله کنیم، ندارند.

 

بوسکتس تصریح کرد: آشکار است که ما در بازی های آماده سازی، درخشان عمل نکردیم، اما این جام جهانی‌ است. قبلا در جام جهانی‌ آفریقای جنوبی که سرانجام فاتح آن شدیم، نیز همین طور بود و بازی های خوب و درخشانی نداشتیم.

 

به گفته بوسکتس، در جام ملتهای اروپا ۲۰۱۶، پرتغال بازی های درخشانی انجام نداد، اما سرانجام قهرمان شد.

 

به عقیده وی ، تیم هایی‌ که معمولاً پیروز می‌ شوند، تیم های مستحکم هستند، نه تیم های درخشان که در یک دیدار ۵ گل به ثمر می‌ رسانند.

 

جام جهانی ۲۰۱۸ فردا پنجشنبه با دیدار افتتاحیه میان روسیه میزبان جام و عربستان سعودی در مسکو آغاز می شود.