تعارف کنایه آمیز آب و چای اسکوچیچ به محمود فکری در بابل

تعارف کنایه آمیز آب و چای اسکوچیچ به محمود فکری در بابل

به گزارش تابا؛ نور لیزری انداختن بعضی تماشاچیان بابلی به چشم های بازیکن های تیم رقیب نیز از دیگر حاشیه هائی بود که در این دیدار علت اعتراض نفتی ها شده بود.

در جریان دیدار تیم های خونه به خونه مازندران و نفت مسجدسلیمان که عصر سه شنبه در حضور بیشتر از سه هزار تماشاگر در ورزشگاه هفت تیربابل برگزار گردید، عکس العمل سرمربی تیم میزبان به سرمربی تیم مازندرانی نفتی ها ، تعارف یک بطری آب بود ، تعارفی که خیلی ها آن را به منظور گرفتند.

 

این اتفاق در نیمه دوم این مسابقه در حالی که محمود فکری سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان به بعضی از سوت زدن های داور این دیدار اعتراض داشت اتفاق افتاد، رخدادی که تعدادی آن را کنایه سنگین سرمربی کروات به فکری تعبیرش کردند. تعدادی گمان کردند شاید یک نوع رسم دلجوئی در کرواسی محسوب می گردد و بعضی ها هم نوعی کری خوانی قلمدادش کردند .

 

سرمربی مازندرانی نفتی ها که علی الظاهر در طول مسابقه زیادتر وقتش صرف اعتراض کردن به داوران بود ، در نیمه دوم یکی از این اعتراض هایش که به خاطر مصدوم شدن یکی از بازیکنان صورت گرفته بود ، برای دقیقه هایی علت توقف بازی گردید و در همین زمان بود که عکس العمل کنایه آمیز اسکوچیچ را دریافت نمود .
اسکوچیچ در این زمان با یک باطری آب به سمت فکری رفت و به وی آب تعارف کرد. حرکتی که تعجب سرمربی تیم نفتی ها را در پی داشت بدون این که عکس العمل دیگری داشته باشد.

 

سرمربی تیم خونه به خونه مازندران در انتهاء بازی در جواب به این سوال که هدفش از تعارف کردن آب به سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان چه بود، اظهار کرد: هدف و مشکلی نداشتم ؛ قصد داشتم به آقای فکری چای بدهم ، چون وقت را به قتل می رساندند و من اظهار کردم شاید چای هم برای آنان خوب باشد و منظور دیگری نداشتم.

 

اسکوچیچ علاوه بر این در مورد لیزر انداختن بعضی تماشاگران به سمت بازیکن های تیم مسجدسلیمان نیز اظهار کرد: من ندیدم و وقت این کارها را ندارم. من منحصرا اقدامات تاکتیکی بازیکنان تیمم را درجریان بازی دنبال می کنم، اما برای چای همیشه زمان وجود دارد تا به مردم چای بدهم.

 

سرمربی خونه به خونه به جای آب دادن، جلوی لیزر زدن تماشاگران بابل را بگیرد

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان که تیمش علی رغم باخت یک برصفر به تیم خونه به خونه مازندران همچنان در صدر جدول رتبه بندی رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور باقی ماند، به اقدام اسکوچیچ و گفت وگو های او در مورد باطری آب نیز اظهار کرد : من اصلا متوجه منظور آقای اسکوچیچ نشدم و شاید با در دست داشتن باطری آب خودش قصد آب خوردن داشت .

 

محمود فکری در جواب به این که بعضی حرکت سرمربی کروات را کنایه آمیز و نوعی کری خوانی تفسیر کردند ، اظهار کرد : آقای اسکوچیچ به جای این کار جلوی تیم و تماشاچیان خودش را بگیرد که در کل جریان مسابقه به چشم بازیکنانمان لیزر زدند.

 

وی اضافه کرد : بازیکنانمان مردانه فوتبال بازی می کنند و مردانه تا به اینجای لیگ در صدر جدول می باشند و هیچ مشکلی هم وجود ندارد و هر کسی هم قصد دارد از این بابت بسوزد ، خوب بسوزد .

 

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه لیرز انداختن و حاشیه های بازی با خونه به خونه زیبنده فوتبال نیست ، اظهار کرد : اگر در مسجد سلیمان یک چراغ قوه روشن گردد ، به همه جای ناظر فدراسیون ، داور و کمک داور برمی خورد ، اما در بابل بازیکنانمان را کور بکنند به هیچ کسی بر نمی خورد و صدای کسی هم در نمی آید.
فکری افرود : سئوال من این هست که به چه سبب ناظر بازی علی رغم چنین رفتارهایی از سوی تماشاگران ، بازی را متوقف نکرد ؟ وقتی بازیکن ما امنیت و مشکل جسمی دارد ، به چه سبب باید در این شرایط بازی کند ؟

 

وی دنبال کرد : من واقعا نمی دانم که به چه سبب همه دلخور می باشند از اینکه ما مردانه در صدر جدول هستیم ؟ بچه های ما مردانه بازی می کنند و مردانه صدر جدول را تا صعود به لیگ برتر محافظت خواهند کرد.

 

فکری اظهار کرد : ما خیلی از حاشیه های ها را دور کردیم و خودمان را پاک نگه می داریم .
تیم خونه به خونه با برتری برابر نفت مسجد سلیمان ۴۲ امتیازی گردید و به رتبه سوم جدول صعود نمود و نفت مسجد سلیمان هم با این شکست با ۴۶ امتیاز در صدر جدول رتبه بندی این مسابقات باقی ماند.