تقدیر استاندار و نماینده ولی فقیه درخوزستان از حضورمردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

تقدیر استاندار و نماینده ولی فقیه درخوزستان از حضورمردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش تابا غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری در پیام مشترکی، حضور حماسی مردم در این سمینار ملی ، را نشانه وفاداری و دلبستگی مردم دیندار و انقلابی خوزستان به دستاوردها و آرمان های امام راحل و شهدای پرافتخار شرح کردند.

 

این پیام اضافه می کند: مردم خوزستان در جای جای آن با حضور یکپارچه و متحد به همه دشمنان فهماندند که در دفاع از انقلاب اسلامی و آرمان های مقدس آن لحظه ای تردید به خود راه نمی دهند ؛ ما باید از این مردم فهیم و مومن تشکر کنیم.

 

شورای سازگاری تبلیغات اسلامی خوزستان نیز در اطلاعیه ای ، حضور باشکوه و با عظمت مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن را تحسین کرد.
در این اطلاعیه آمده هست : مردم بصیر و انقلایی خوزستان با شور ملی و احساس مسیولیت ، حضوری حماسی رقم زدند و دنیا را متحیر و مبهوت حضور خود کردند.

 

حضرات آیات شفیعی ، فرحانی ، احمدی شاهرودی و حیدری نماینده های مردم استان در مجلس خبرگان رهبری ، فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ، لشگر ۹۲زرهی اهواز و مجمع نماینده های مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی از حضور بااقتدار و حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر نمودند.