توزیع شیر در مدارس خوزستان از آبان ‌ماه

توزیع شیر در مدارس خوزستان از آبان ‌ماه

رییس سازمان دانش‌آموزی خوزستان ابراز امیدواری کرد که شیر در مدارس از آبان ماه توزیع گردد.

به گزارش تابا؛ علیرضا مسرور رییس سازمان دانش‌آموزی خوزستان با بیان اینکه هر ساله بیش از ۵۰ نوبت شیر در مدارس توزیع می‌شود، گفت: تا انجام برنامه‌ریزی‌های لازم و مشخص شدن جزییات، امیدواریم توزیع شیر امسال از آبان‌ماه آغاز شود.

وی بیان داشت: هر ساله از زمانی که توزیع شیر در مدارس بین دانش‌آموزان آغاز می‌شود تا حداقل ۴ و حداکثر ۵ ماه، به صورت یک روز در میان شیر در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

مسرور با بیان اینکه شیر مدارس توسط آموزش و پرورش خریداری شده و سازمان دانش‌آموزی آن را توزیع می‌کند، اذعان کرد: هر زمان که آموزش و پرورش قرارداد خرید را امضا کند، سازمان دانش‌آموزی آمادگی توزیع شیر، در مدارس را دارد. تا انجام برنامه‌ریزی‌های لازم و مشخص شدن جزییات، امیدواریم مانند سال‌های گذشته، امسال نیز توزیع شیر در مدارس از آبان‌ماه آغاز شود.

رییس سازمان دانش‌آموزی خوزستان با بیان اینکه هر ساله بیش از ۵۰ نوبت شیر در مدارس ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم توزیع می‌شود، اظهار داشت: سال گذشته به دلیل کمبود منابع، توزیع شیر، از دی‌ماه آغاز شد و تنها نیمی از ظرفیت شیر، یعنی ۲۷ میلیون پاکت در بین دانش‌آموزان توزیع شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: سال گذشته اولین سالی بود که توزیع شیر در مدارس به طور کامل در اختیار سازمان دانش‌آموزی قرار گرفت. تاخیر یا کندی در توزیع شیر و راه پیدا کردن شیر رایگان مدارس به بازار کار از جمله مشکلاتی هستند که ممکن است در روند توزیع پیش بیایند. البته سال گذشته عملیات توزیع شیر بدون حتی یک مورد شکایت به اتمام رسید.