جذب نیرو در بیمارستان آغاجاری باید ۱۰۰درصد بومی باشد نماینده مردم بهبهان و آغاجاری:

جذب نیرو در بیمارستان آغاجاری باید ۱۰۰درصد بومی باشد

کشتزر نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان آغاجاری یکی از شهرهای محروم استان خوزستان است با توجه توزیع فرصت‌های شغلی می بایست بحث بومی بودن استخدام ها در بیمارستان باید رعایت شود و جذب نیرو برای این واحد درمانی از دانشگاه علوم پزشکی بهبهان و با برگزاری آزمون باید بر اساس اولویت، بومی گرایی باشد.

نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس یادآور افزود: جذب نیرو در این بیمارستان باید ۱۰۰درصد بومی باشد و از دانشگاه علوم پزشکی استان می خواهیم در راستای تحقق این مهم تلاش کنند و از عیدانی فرماندار آغاجاری نیز تقاضا می‌شود نظارت‌های لازم را انجام دهند.

وی ادامه داد: در این ارتباط با دکتر محمدپور ریاست دانشکده علوم پزشکی بهبهان تماس گرفتم و نسبت به جذب نیروی بومی در شبکه بهداشت و درمان آغاجاری تاکید کردم. استخدم و جذب نیرو در هر سازمان و ادرات در منطقه حوزه انتخابیه بنده باید در سال ۹۷ بر اساس ضوابط و قوانین امور استخدامی باشد تا حق هیچکس ضایع نگردد.

ایشان در پایان از طیبی مسول دفتر آغاجاری درخواست کرد که نسبت به این موضوع از زمان اعلام اسامی قبول شدگان آزمون دانشکده علوم پزشکی بهبهان پیگیری لازم را انجام داده و گزارشات لازم را برای ایشان ارسال نمایند. / ناصرحکیمی