دستگاه های اجرایی موظفند دستاوردهای خود به نمایش بگذارند فرماندار هندیجان تاکید کرد؛

دستگاه های اجرایی موظفند دستاوردهای خود به نمایش بگذارند

دستگاه های اجرایی شهرستان هندیجان موظفند دستاوردهای خود را در نمایشگاه استان خوزستان به نمایش بگذارند.

به گزارش خبرنگار تابا از هندیجان؛ کورش مودت فرماندار هندیجان در جلسه اشتغال و کارآفرینی شهرستان گفت: توجه به امر اشتغال و کارآفرینی از مهمترین عناصر جلسات در کشور و استان خوزستان است و مدیران باید به این امر توجه ویژه داشته باشند و طرح هایی را که در هندیجان از سوی اداره صنعت معدن تجارت وجود دارد مورد توجه ویژه قرار دهند.

 

وی ادامه داد: این طرح ها همچون طرح فراگیر و طرح های آبزی پروری از طرحهای مهم در بخش شیلات و اداره جهادکشاورزی و اداره رفاه اجتماعی هستند که به بانک کشاورزی اعلام شده و اگر طرح آبزی پروری در هندیجان اجرا شود تحول خوبی در این شهرستان به وجود خواهد آورد.

 

نماینده عالی دولت در هندیجان افزود: در ۳ اردیبهشت لغایت ۶ اردیبهشت نمایشگاه دستاوردهای استان برگزار می گردد و تاکید دکتر شریعتی استاندار خوزستان مبنی بر این است که بندرهندیجان توانمندی خود را در این نمایشگاه نشان دهند.

 

وی با انتقاد از برخی مدیران دستگاه های اجرایی که در بحث اشتغال کوتاهی کرده و ضعیف عمل می کنند ادامه داد: بارها بنده به برخی از مدیران اعلام نمودم اگر مدیری بخواهد سلیقه ای عمل نماید با آن مدیر برخورد خواهم نمود.

 

مودت در ادامه تصریح کرد: با وجود اینکه هندیجان دارای پتانسیل های دریایی است با اجرای این طرح می توان در امر اشتغال کارهای خوبی صورت داد. سرمایه گذاری در طرح های سرمایه گذاری می تواند تحول بسیار زیادی در زمینه پویایی اقتصاد بندر هندیجان به وجود آورد.

 

فرماندار هندیجان در توضیح طرح فراگیر تصریح داشت: ۵ طرح روستایی در دستور کار قرار دارد اگر این طرح ها اجرایی شوند می توان برای افراد جویای کار اشتغال بوجود آورد. در این زمینه اداره صنعت معدن تجارت باید هر چه سریعتر پیگیر مساله باشد و با متقاضیان طرح ها همکاری خوبی داشته باشد.

 

وی در خصوص تاکید دولت در حمایت از سرمایه گذار بخش خصوصی گفت: تاکید دکتر شریعتی استاندار خوزستان بر این اساس است و بنده به عنوان نماینده عالی دولت از حضور سرمایه گذاران در بخش خصوصی حمایت خواهم کرد.

 

وی در پایان از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان خواست که تمامی ادارات شهرستان موظفند که دستاوردهای خود را هرچه سریعتر به مسئول روابط عمومی فرمانداری و اداره رفاه اجتماعی اعلام نماید. تا دستاوردهای ادارات در نمایشگاه که در استان برگزار می شود نشان داده شوند./ناصرحکیمی