دومین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی شهرستان شادگان برگزار شد

دومین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی شهرستان شادگان برگزار شد

دومین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیر دولتی شهرستان شادگان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار تابا دومین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیر دولتی با حضور جمال دیوان معاون پرورشی و تربیت بدنی، نوح مقدم معاون آموزشی متوسطه جواد جنامی معاون آموزش ابتدایی ومسئول حراست و دیگر کارشناسان این مدیریت در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش شادگان برگزار گردید.

 

جمال دیوان معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان شادگان در جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیر دولتی این شهرستان بیان داشت: باید مدارس غیردولتی را نیز مانند مدارس دولتی ببینیم ، این موضوع می طلبد که یک همدلی ، همکاری و ارتباط مستقیم و تنگاتنگ بین مدیران مدارس غیر دولتی و آموزش و پرورش وجود داشته باشد تا بتوانیم به خوبی به موضوع تعلیم و تربیت بپردازیم و آن انتظاری را که همه از ما دارند را برآورده سازیم.

 

نوح مقدم معاون آموزشی متوسطه دوم نیز بیان داشت: انتظار بیرون از آموزش و پرورش این است که کیفیت کار آموزشی بالا باشد و فقط کارها فقط کمی نباشد و همچنین در بحث موارد تربیتی حتما توجه خاصی در نظر گرفته شود . دانش آموزان ما فقط نیاز به آموزش گرفتن مطالب آموزشی کتاب ها ندارند بلکه بسیار زیاد نیاز به فعالیت های جانبی و غیر رسمی دارند و باید فعالیت های غیر رسمی نیز در کنار مسائل آموزشی به دانش آموزان آموخته شود.

 

جواد جنامی معاون ابندایی در این جلسه اظهارکرد : با این ارتباط و همکاری که بین مدارس و آموزش و پرورش شادگان اتفاق می افتد ، بتوانیم در کنار زحمات شما ، آن منافعی را که در مسایل آموزشی دانش آموزان مد نظر است را دست یافته و منتفع شویم./ ناصرحکیمی خبرنگار