دیدار مدیرعامل شرکت کشت و صنعت کارون با مسئولان شهرستان دزفول

دیدار مدیرعامل شرکت کشت و صنعت کارون با مسئولان شهرستان دزفول

روز گذشته شهردار، فرمانده ناحیه مقاومت، رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهرستان دزفول با همراهی بخشدار بخش مرکزی و اعضاء شورای اسلامی روستاهای مجاور شرکت کشت و صنعت کارون با مهندس میرزاپور مدیرعامل این مجتمع صنعتی دیدار داشتند.

 

به گزارش خبرنگار تابا؛ میرزاپور مدیرعامل شرکت کشت و صنعت کارون در این دیدار ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین،به اظهارات و درخواست های مختلف پیرامون روستاهای مجاور شرکت که توسط احسانیان ریس شورای شهرستان و آقای چلوی زاده بخشدار بخش مرکزی شهرستان دزفول و اعضاء شورای روستاهای مجاور شرکت مطرح گردید توجه و راه حل های مناسب برای برون رفت از مشکلات اراء شده را بیان نمود.

 

در این دیدار مهندس میرزاپور بابیان اینکه مجموعه بزرگی مانند شرکت کشت و صنعت کارون باید بتواند بخشی از مشکلات روستاهای مجاور خود را حل کند و مردم حومه از خدمات این شرکت منتفع شوند، نسبت به تامین و مساعدت مالی بابت هزینه آسفالت جاده روستای حمزه و همچنین تخصیص زمین کشاورزی جهت تامین علوفه مورد نیاز دامداران با تخفیف ویژه نسبت به قیمت مصوب داده شد و مقرر گردید این اراضی جهت مصارف مورد اشاره در اختیار بخشداری و شورا ها قرار گیرد.

 

همچنین قول مساعد جهت تخصیص زمین هایی برای احداث شهرک دامداری نیز از طرف مدیرعامل شرکت کشت و صنعت کارون داده شد.

مهندس میرزاپور تاکید کرد: گام به گام در خصوص مسائل مطرح شده در جلسه قدم خواهیم برداشت و البته این حرکت مستلزم عملکرد دو طرفه از جانب شرکت و همچنین اعضاء محترم شورای روستاهای و بخشداری خواهد بود.

 

در ادامه این دیدار سرهنگ محتشمی راد فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان دزفول درباره اقدامات لازم جهت مراسم خاکسپاری شهدای گمنام شهرک خیبر که همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا «س» برگزارخواهد شد درخواست مساعدت لازم از جانب مدیریت شرکت کارون را خواستار شد،که مدیر عامل شرکت کشت و صنعت کارون اعلام نمود در خصوص شهداء هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و در این خصوص دستورات لازم به روابط عمومی داده شده است.

 

در پایان این دیدار مهندس دوایی فر شهردار شهرستان دزفول و سرافراز رئیس شورا شهر ضمن مثبت ارزیابی کردن جلسه و مسائل مطرح شده از مساعدتهای مهندس میرزاپور جهت ترفیع مشکلات پیش روی شورای اسلامی روستاهای مجاور، تشکر و اظهار امیدواری کردند دلمشغولی های شوراها به عنوان یک نهاد مردمی در این منطقه با مساعدت مدیریت شرکت در آینده‌ای نزدیک مرتفع گردد./ کورش حاجی پور