روشنایی خیابانها و اماکن تفریحی بندرماهشهر بررسی شد

روشنایی خیابانها و اماکن تفریحی بندرماهشهر بررسی شد

جلسه بررسی روشنایی معابر وخیابانها واماکن تفریحی بندرماهشهر برگزار گردید.

 

به گزارش تابا؛ در این جلسه که با حضور بیرانوند فرماندار شهرستان، نظارات شهردار، آبادی عضو شورای شهر، سبکبار رئیس سازمان برق و برخی از کارشناسان و مدیران داخلی ادارات مربوطه برگزار گردید پروژه های احداث شبکه برق پارک مجیدیه ،خور سیف و پارک بزرگ شهر بررسی گردید و درخصوص کوتاه نمودن مسیر و سیکل اجرایی پروژه ها بحث و تبادل نظر گردید.

 

سبکبار رئیس سازمان برق در این جلسه گفت: یکی از دلایل تاخیر در اجرای پروژه های شهری و همچنین افزایش قیمت ها خارج نمودن سیکل قراردادها ی سازمان از شهرستان و انجام آن در ستاد مرکزی استان است که متاسفانه مشکلات عدیده ای در سطح شهرستانها به وجود آورده است.

 

بیرانوند فرماندار شهرستان در تایید سخنان سبکبار افزود: متاسفانه سازمان برق خوزستان ارایه خدمات در شهرستانها وپروژه های مربوطه را ازدید درآمدزایی نگاه می کند که در واقع نگاه غلطی است و ارایه خدمات را با مشکل مواجه می کند.

 

در خصوص وضعیت خاموشی معابر و خیابانهای سطح شهر نیز فرماندار مقرر نمود که رئیس سازمان برق به همراه شهردار و نماینده شورای شهر به صورت شبانه از خیابانها و معابر شهری بازدید بعمل آورند و خاموشی معابر را به صورت میدانی بازدید ودر جهت رفع آن اقدام نمایند.

 

همچنین به دستور فرماندارو طبق هماهنگی به عمل آمده میان سازمان برق و شهرداری مقرر گردید که روشنایی و برق کشی پارک فاز شش و جاده کمربندی هرچه سریعتر به اتمام برسد و جاده مجیدیه و جاده سلامت هم خیلی سریع تعیین تکلیف شود.

 

در پایان جلسه نیز بیرانوند طی تماس تلفنی با غضنفری مدیرعامل سازمان برق خوزستان در جهت رفع موانع موجود در پروژه های برقی شهرستان به مذاکره پرداخت./ ناصرحکیمی