رونمایی از پوستر چهارمین کنگره سراسری شعر خلیج فارس در اهواز برگزار می شود

رونمایی از پوستر چهارمین کنگره سراسری شعر خلیج فارس در اهواز برگزار می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان گفت: در آغازین روزهای شروع به کار نمایشگاه کتاب خوزستان ، از پوستر چهارمین کنگره سراسری شعر خلیج فارس به‌میزبانی شهرستان هندیجان رونمایی می شود.

به گزارش تابا، مسعود میرزاپور ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: چهارمین کنگره سراسری شعر خلیج فارس پس از چهارسال سال وقفه ، در ۷ اردیبهشت ١٣٩٧ با حضور شاعران سراسر کشور و در کنار ساحل زیبای خلیج فارس و اسکله بهرکان برگزار خواهد شد.

دبیر اجرایی چهارمین کنگره شعر خلیج فارس در هندیجان گفت: در این آیین رونمایی که پنجشنبه بیست و ششم بهمن برگزار خواهد شد علاوه بر مسئولین استانی، تعدادی از شاعران صاحب نام استان و مسئولان محلی هندیجان نیز حضور خواهند یافت.
بزرگداشت خلیج فارس و ارج نهادن به این ظرفیت و اعتبار ملی در گستره سراسری را از مهمترین اهداف برگزاری کنگره در شهرستان هندیجان عنوان کرد.

مسعود میرزاپور در ادامه تصریح کرد:به جهت فراهم آوردن حضور بیشتر شاعران از سراسر کشور، در کنار بخش ویژه خلیج فارس، پذیرای آثار شاعران با موضوع آزاد هم خواهیم بود.
میرزاپور از شاعران خواست تا آثار خود را به دبیرخانه کنگره به آدرس خوزستان _ هندیجان خیابان امام حسین (ع)_ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال کنند/  ناصرحکیمی خبرنگار