شهردار رامهرمز استعفا داد

شهردار رامهرمز استعفا داد

 

در جلسه استعفا همه اعضا شورا ضمن ابراز نگرانی از این موضوع از زحمات بی‌دریغ، شبانه‌روزی و خالصانه مهدی نورالدین موسی در طول ۶ ماه مسئولیت وی، برخورد خوب و بامتانت با ارباب‌رجوع تقدیر و تشکر کردند.

 

مهدی نورالدین موسی در گفت‌وگو با  خبرنگار تابا اظهار داشت: با توجه به عدم موافقت مأموریتم از سوی سازمان بنادر و دریانوردی به‌عنوان سازمان مسئول و مورد اشتغال اینجانب، لذا استعفای خود را تقدیم شورای شهرکردم که موردپذیرش قرار گرفت و اعضای شورای شهر صورت‌جلسه استعفا و تعیین سرپرست جدید را برای سپری کردن مراحل قانونی به فرمانداری ارجاع دادند.

 

به گزارش تابا، در جلسه استعفا همه اعضا شورا ضمن ابراز نگرانی از این موضوع از زحمات بی‌دریغ، شبانه‌روزی و خالصانه مهدی نورالدین موسی در طول ۶ ماه مسئولیت وی، برخورد خوب و بامتانت با ارباب‌رجوع تقدیر و تشکر کردند.

 

لازم به ذکر است مهدی نورالدین موسی جوانی نیک و سالم بود و اهل رانت، پنهان‌کاری و زدوبند نبود و اگر ماندگاری بیشتری داشت می‌توانست برای شهر رامهرمز بسیار مثمر ثمر باشد.

 

گفتنی است، آنچه باید موردتوجه شورای شهر قرار گیرد این است که رامهرمز با توجه به حجم مشکلات و کمبودهای زیاد شهری که دارد در انتخاب شهردار همه موارد را مدنظر قرار دهند و فردی را انتخاب کنند تا فارغ از مسائل سیاسی بتواند به توسعه و عمران شهری بپردازد.