عملیات پهلو دهی و تخلیه کشتی حامل برنج و شکر در بندر امام خمینی (ره)

عملیات پهلو دهی و تخلیه کشتی حامل برنج و شکر در بندر امام خمینی (ره)

عملیات پهلو دهی و تخلیه کشتی حامل برنج و شکر در بندر امام خمینی (ره) انجام شد.

به گزارش تابا؛ به نقل از روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۴ سیاوش حسین پور مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۴ گفت‌: طی ۶ ماهه سال جاری، تعداد چهار فروند کشتی حامل برنج و شکر خام در بندر امام خمینی (ره) پهلو گرفته و عملیات تخلیه و بارگیری آنها انجام شده است.

 

وی اظهار داشت: در مجموع مقدار ۱۶۶۷۲۵ تن کالا، ظرف ۶ ماهه سال جاری در بندر امام خمینی(ره) وارد کشور شده است و این مقدار نیز توسط شرکت های حمل و نقل خلیج فارس و آبادان به سراسر ایران حمل و تخلیه شده است.

 

ایشان در ادامه عنوان نمود : در این بازده زمانی تعداد سه فروند کشتی به وزن نود پنج هزارو دویست و بیست پنچ تن شکر و یک فروند دیگر به وزن هفتاد و یک هزار و پانصد تن نیز برنج در بندر امام خمینی (ره) توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی خوزستان تخلیه و توزیع شده است.

 

حسین پور افزود: تخلیه محمولات این چهار فروند کشتی طبق برنامه حمل ابلاغی از سوی شرکت بازرگانی دولتی ، پس از صدور مجوز های قانونی بصورت ۲۴ ساعته و بدون وقفه دربندر امام خمینی (ره) با وجود شرایط بد جوی از جمله دمای بالای ۵۰ درجه و شرجی ۹۰% و امکانات موجود انجام گرفته است.

 

مدیر عامل شرکت خاطر نشان کرد: رعایت بازده زمانی و سرعت عمل در عملیات تخلیه در کنار توجه به نکات ایمنی از جمله موارد قابل توجه محموله های وارداتی به بندر امام خمینی (ره) توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۴ می باشد.