لغو ۹ پرواز در فرودگاه بین المللی اهواز

لغو ۹ پرواز در فرودگاه بین المللی اهواز

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان از لغو ۷ پرواز دیگر در فرودگاه بین المللی اهواز خبر داد و گفت: با توجه به شرایط نامساعد جوی و وقوع پدیده گرد و غبار پروازهای فرودگاه اهواز لغو شده است.

 

محمدرضا رضایی اظهار کرد: با توجه به وقوع پدیده ریزگردها در شهرستان اهواز، در حال حاضر دید افقی در فرودگاه اهواز ۵۰ متر است و امکان پرواز در این فرودگاه وجود ندارد.

 

وی افزود: صبح امروز دو پرواز در فرودگاه اهواز لغو شد و در حال حاضر نیز ۷ پرواز دیگر فرودگاه اهواز به دلیل شرایط نامساعد جوی باطل شده است.

 

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان تصریح کرد: پرواز شماره ۴۳۰ هواپیمایی ایران ایر از مبدا اهواز به مقصد تهران، پرواز شماره ۵۶۶۴ هواپیمایی آتا از مبدا اهواز به مقصد کیش و پرواز شماره ۶۲۴۶ هواپیمایی تابان از مبدا اهواز به مقصد تهران باطل شد.

 

رضایی ادامه داد: همچنین پرواز شماره ۴۵۶۳ هواپیمایی ماهان در مسیر اهواز – شیراز – کرمان و پرواز شماره ۱۲۱۳ هواپیمایی قشم ایر از مبدا اهواز به مقصد تهران باطل شد. همچنین پرواز شماره ۶۲۴۵ هواپیمایی تابان از مبدا تهران به مقصد اهواز و پرواز شماره ۲۷۱ هواپیمایی ایارن ایر از مبدا بندرعباس به مقصد اهواز به دلیل اینکه امکان فرود در فرودگاه اهواز نبود، به مبدا بازگشتند.

 

وی خاطر نشان کرد: صبح امروز نیز پرواز شماره ۴۵۶۲ هواپیمایی ماهان که از شیراز عازم اهواز بود به دلیل شرایط نامناسب جوی امکان فرود در فرودگاه اهواز را نداشت و در فرودگاه اصفهان به زمین نشست. همچنین پرواز شماره ۱۲۱۲ هواپیمایی قشم ایر که از تهران به مقصد اهواز در حال پرواز بود نیز به دلیل شرایط نامناسب آب و هوایی و وقوع پدیده گرد و غبار در اهواز، به تهران باز گشت.