مشکلات فنی احداث جاده روستای گرگر به گمبزون مرتفع شد

مشکلات فنی احداث جاده روستای گرگر به گمبزون مرتفع شد

فرماندار بندرماهشهر از برطرف شد مشکلات فنی احداث جاده روستای گرگر به گمبزون در بخش مرکزی شهرستان بندرماهشهر خبرداد.

 

فرماندار بندرماهشهر از برطرف شد مشکلات فنی احداث جاده روستای گرگر به گمبزون در بخش مرکزی شهرستان بندرماهشهر خبرداد و گفت: طی روزهای آینده مجددا پروژه از سر گرفته می شود.

 

بیرانوند فرماندار بندر ماهشهر در این باره گفت: با توجه به وضعیت این جاده که مشکلات فنی را داشته می بایست هرچه سریعتر مشکلات این مسیر برطرف شوند و روند اجرایی با سرعت بیشتری انجام گردد.

 

فرمانداربندر ماهشهر افزود: برای روند هرچه بهتر بهبود ساختار مسیر طی تماس تلفنی با مشاور پروژه در جریان نحوه کار وروند اجرایی آن قرار گرفت.

بیرانوند ادامه داد: یکی از مشکلات اجرایی در پروژه ها این است که متاسفانه قبل از انجام پروژه هیچ گونه برنامه ریزی و تفکری درباره آن پروژه صورت نمی گیرد در صورتی که می بایست در ابتدا همه تحقیقات وبررسی ها انجام شود تا پروژه دچار توقف و دوباره کاری نشود چرا که این روند موجب ازبین رفتن سرمایه های ملی و بیت المال می گردد.

 

وی در پایان عنوان کرد: طی چند روز آینده با برای برطرف نمودن مشکلات فنی و با همکاری شرکت عملیات غیر صنعتی و شهرداری شهرچمران پروژه از سر گرفته خواهد شد تا بتوان هرچه سریعتر انجام گیرد. /ناصرحکیمی