ممنوعیت هرگونه حفاری تا پایان تعطیلات نوروزی در جلسه شورای ترافیک شادگان مصوب شد؛

ممنوعیت هرگونه حفاری تا پایان تعطیلات نوروزی

معاون فرماندار شادگان گفت: براساس مصوبه شورای ترافیک شهرستان و به منظور تمهیدات لازم جهت سفرهای نوروزی، هرگونه حفاری از ۲۵ اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی ممنوع اعلام شد.

نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان در جلسه شورای ترافیک شهرستان که با حضور اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد از ممنوعیت حفاری تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: براساس مصوبه شورای ترافیک شهرستان و به منظور تمهیدات لازم جهت سفرهای نوروزی، هرگونه حفاری از بیست و پنجم اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی ممنوع اعلام شد.

 

معاون فرماندار شادگان با اشاره به لزوم اجرای مفاد دستورالعمل های مدیریت بحران استان و شورای ترافیک خوزستان در راستای تمهیدات سفرهای نوروزی، تسریع در ساماندهی، نظافت و پاکیزگی معابر و خیابان ها در سطح شهرها و روستاهای تابعه توسط شهرداران و دهیاران را خواستار شد.

 

وی ساماندهی و نصب علائم راهنمایی و رانندگی هشداردهنده و اخباری در محلهای مورد نیاز حوزه های درون شهری و برون شهری بر اساس گزارش پلیس راه و راهنمایی و رانندگی توسط شهرداران و اداره راهداری و حمل و نقل را مورد تاکید قرار داد.

 

آلبوغبیش خاطرنشان ساخت: کلیه اعضای شورای ترافیک شهرستان برای تسهیل در برقراری تردد روان و آسان در مسیر های شهرستان بویژه شهرداران، دهیاران، راهداری و حمل و نقل، پلیس راه و راهنمایی و رانندگی بر حسب وظایف محول شده بصورت مضاعف عمل نمایند.

 

معاون فرماندار شادگان در ادامه نقش رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی در فرهنگ سازی و تغییر نگرش دیدگاه مردم به مسائل محیط زیست به منظور همکاری در برقراری محل زندگی مناسب و مطلوب، را بسیار ارزنده و مهم توصیف کرد و همکاری بیش از پیش آنان را خواستار شد./ناصرحکیمی