هخامنش: سرجیو از حضورم در آبادان خوشحال است

هخامنش: سرجیو از حضورم در آبادان خوشحال است

بازیکن جدید صنعت نفت آبادان می گوید که با ناراحتی از خونه به خونه جدا شده است.

 

به گزارش تابا؛وفا هخامنش مدافع فصل گذشته خونه به خونه می گوید: نه فقط من بلکه تمام بازیکنان خونه به خونه تمام تلاششان را کردند تا این تیم لیگ برتری شود و پس از آن اتفاقاتی که در روز پایانی لیگ رقم خورد همه منتظر اعلام رای کمیته انضباطی بودند که آنقدر امروز و فردا شد که بازیکنان تصمیم گرفتند این تیم را ترک کنند و با تیم های جدیدشان قرارداد امضا کنند.

 

وی افزود: چون می خواستم امسال لیگ برتر را تجربه کنم مجبور به جدایی از جمع بابلی ها شدم و با وجود علاقه ای که به مردم این شهر داشتم و زحماتی که مسئولین این تیم در طی این مدت برایم گرفتند با ناراحتی از این شهر و تیم خداحافظی کردم و به آبادان آمدم.

 

او در ادامه گفت: از بین پیشنهاداتم صنعت را انتخاب کردم چون این تیم برزیل فوتبال ایران است و هواداران بیشماری در فوتبال دارد. مردم از بازیکنان تیمشان حمایت می کنند و در کل شرایط را در اینجا خوب دیدم برای همین به آبادان آمدم.

 

هخامنش که عقد قراردادش با صنعت با سرمربی انتخابی این تیم همراه شده بود در این خصوص می گوید: این موضوع باعث خوش شانسی من بود که در روزی که سرمربی تیم برای عقد قرارداد به باشگاه آمده بودم من هم همان روز قراردادم امضا شد. با او صحبت هایی هم انجام دادیم که ایشان به من گفتند نظر مثبتی روی انتخاب من داشتند و کاملا روی من شناخت داشت. وقتی من قراردادم را با صنعت امضا کردم لبخند و رضایت ایشان را هم کنار خود احساس کردم.