آقای پاپی زاده مدیون خون شهدایی اگر اسامی افراد رانتخوار را اعلام نکنید!

آقای پاپی زاده مدیون خون شهدایی اگر اسامی افراد رانتخوار را اعلام نکنید!

به گزارش خبرنگار تابا از شوشتر؛ روح الله رضازاده رئیس روابط عمومی و ارتباطات شرکت کشت و صنعت کارون در واکنش به سخنران اخیر منتسب به نماینده شهرستان دزفول (اینجا را بخوانید) در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سخنان تکراری و بدون استناد این نماینده مجلس در هفته‌ی گذشته نیز مطرح شده بود که به صورت مفصل در این خصوص مسائل از طریق رسانه‌ها پاسخ داده شد و برخی با تکرار چنین ادعاهای می خواهند از پاسخگویی به مطالبات موکلین حوزه انتخابی خود شانه خالی کنند.

 

این در حالیست که مجتمع عظیم کشت و صنعت کارون با سرعت به روند رو به رشد خود در تولید ادامه خواهد داد. هرگز این حرکات و سخنان از سوی هر کسی که طرح شود نخواهد توانست خللی در روند رو به رشد شرکت ایجاد کند و بنده به عنوان سخنگوی شرکت متبوع پاسخگوی حواشی ایجاد شده خواهم بود.

 

مدیر روابط عمومی شرکت کشت و صنعت کارون در ادامه افزود: آقای پاپی زاده مدیون خون شهدای شرکت است اگر نسبت به انتشار اسامی افراد رانت خوار و منفعت طلب اقدام نکند.

 

رضازاده بیان داشتند: در روزهایی که بعضا خبرهای خوشایندی از برخی شرکت های استان و کشور به گوش نمی رسد و این شرکت ها در پرداخت حقوق ماهیانه کارگران خود نیز ناتوان هستند و همین امر موجب ایجاد نارضایتی و بعضا اعتصابات کارگری شده و در روزهایی که رسانه‌های بیگانه از این وضعیت بیشترین تبلیغات را علیه امنیت ملی و نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام می دهند چگونه است که برخی افراد برای رسیدن به منویات شخصی سعی در ایجاد اختلال در چرخ های اقتصادی شرکتی را دارند که ضمن پرداخت به موقع حقوق ماهیانه کارگران و پیمانکاران به سرعت در حال پرداخت بده یهای بعضا ۴۰ ساله به سازمانها و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات است.

 

روح الله رضازاده درپایان اظهار داشتند: هفته های آتی خبرهای خوشایندی از این مجتمع عظیم صنعتی خواهید شنید که بدون شک شگفت زده خواهید شد و انشاءالله در کنفرانس خبری پایان سال به همه موارد مطروحه و حواشی ایجاد شده از جمله سهم خواهی برخی افراد معلوم الحال درحضور اصحاب رسانه وخبرنگاران پاسخ لازم ارائه خواهد شد./ کورش حاجی پور