پای درد دل جانباز بنزین فروش هندیجانی

پای درد دل جانباز بنزین فروش هندیجانی

جانباز بنزین فروش هندیجانی سیف الله شنبدی یکی ازجانبازان سرافراز ۸ سال دفاع مقدس است که با رشادت و دلاورمردی در جبهه با افتخار جنگید و مجروح نیز شد.

ناصر حکیمی– ایشان بعد از پایان جنگ در بسیج مشغول به خدمت شد تا بتواند از انقلاب و دفاع از مقام معظم رهبری و نظام جمهوری اسلامی پاسداری نماید.

این جانباز با هیچگونه ادعای مشغول گذراندن زندگی خویش است بدون اینکه مدیران و مسوولین دستگاه اجرایی کشور و استان خوزستان خبری از وضعیت وی بگیرند.

شنبدی مورد بی مهری مسئولان قرار گرفته است و مسئولان اشتغالی برای ایشان مهیا نکرده اند.

شنبدی در گفتگو باخبرنگار تابا؛ اظهار کرد: من برای نان و تهیه مخارجم بالاجبار به بنزین فروشی روی آوردم تا با فروش بنزین بتوانم خرج خودم را تهیه کنم. با توجه به مخارج سنگین زندگی می بایست کار راشروع کنم که محتاج کسی نباشم از لحاظ اینکه من یه جانباز انقلاب و جنگ هستم افتخار می کنم ولی مدیران هر روز از کنار گاریم که بنزین می فروشم گذر می کنند و هیچگونه اعتانی به من ندارند.

وی ادامه داد: سوالی از همین مدیران و مسوولان کشور دارم ببخشید میز و صندلی که بر آن نشسته اید را از کجا آوردید؟ مگر امثال ما بودند که برای دفاع از مملکت جنگیدیم تا شما به این پست و مقام برسید. اگر روزی شما به جا من باشید آیا با فروش بنزین نان و مخارج خانواده خود را می توانید تامین کنید؟

 

 

ایشان در ادامه افزود: چندین نماینده مجلس در هندیجان کرسی مجلس را در دست گرفته و با شعار اشتغال و وعده پوچ به مردم هیچگونه در هندیجان اشتغالزایی را برای خانواده جانبازان فراهم نکردند.

وی همچنین خطاب به مدیران دستگاهای اجرایی کشور بیان داشت: متکی به این میز و صندلی نباشید روزی فرا خواهد رسید که باید این پست و مقام را به دیگران تحویل دهید.

شنبدی در پایان تصریح داشت من یک جانباز جنگ هستم و با فروش بنزین خرج خانواده خود را تامین می کنم و هیچ سازمانی یا اداره ی دولتی با این سن و سال به من کار نخواهند داد لذا درخواست دارم که فکری به حال جانبازان و اشتغال فرزندان این عزیزان کنید/.