ادارات و دستگاه ها با جدیت در پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر ورود کنند معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز

ادارات و دستگاه ها با جدیت در پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر ورود کنند

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز بر جدیت ادارات و دستگاه ها در پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان تاکید کرد.

 

به گزارش تابا؛ لطیف حیایی اهوازی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز روز سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد، با تأکید بر اینکه همه‌ مردم چه مسئولان و چه شهروندان باید نسبت به این مواد شوم و معضلات آن حساسیت داشته باشند، گفت: ادارات و دستگاه ها با جدیت با رویکرد سلامت مردم،اشتغال و رفع اشکالات در پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر اقدام کنند.

 

وی تاکید کرد: ادارات و دستگاه های ذیربط علاوه برکارهای منظم و روزمره،اقدامات بیشتری متناسب با حوزه کاری خود در زمینه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر انجام دهند.

 

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز به معضلات اجتماعی اعتیاد اشاره کرد و ادامه داد: اقدامات خوبی در سطح شهرستان انجام شده، ولی باید از نظر کمی و کیفی بیشتر تلاش شود.

 

حیایی اهوازی بر فعال تر شدن ادارات و دستگاه ها و دیگر نهاد ها از جمله سمن ها برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در شهرستان اهواز تاکید کرد و گفت: بهترین اقدام برای جلوگیری از ابتلا به این گونه مواد،فرهنگ سازی،آگاهی بخشی و اطلاع رسانی است.

 

وی در ادامه بر استفاده از ظرفيت هاي جامعه و مردم در بحث پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر تاكيد كرد و افزود: کمیته فرهنگی برای شناسایی نقاط آلوده فعالتر شوند.

 

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز در پایان به فعالیت کمپ های ترک اعتیاد زیر نظر اداره بهزیستی و کمپ های غیر مجاز در سطح شهرستان اهواز اشاره کرد و گفت: اداره بهزیستی ضمن نظارت برکمپ های ترک اعتیاد مجاز،کمپ های غیر مجاز را نیز شناسایی کند.