کتاب پیکاپ نجف در آغاجاری رونمایی شد

از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورای شهر آغاجاری از کتاب پیکاپ نجف، نوشته یوسف مداحیان در این شهر رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار تابا؛ کتاب پیکاپ نجف را یوسف مداحیان نویسنده و هنرمند خوزستانی نگارش کرده است و در سال جاری منتشر شد. این کتاب شامل فصل‌های مختلف خاطره نگاری است که فصل اول آن مربوط به رامهرمز است و شامل شش روایت به نام‌های آپارات، نخل‌های بلند رومز، حملات موشکی، مطبوعاتی‌های رامهرمز، امتحان خدایی و دفاع در برابر تجاوز است.

 

فصل دوم این کتاب خاطره نگاری‌هایی از آغاجاری به نام‌های، پیکاپ نجف، محرم و رمضان، سفر به اهواز، بادهای داغ تابستان، قصه حسین کرد، سینما نفت و اولین حرکت انقلابی است.

 

فصل سوم کتاب پیکاپ نجف را دو روایت به نام‌های روش تشخیص و رمز وای فای تشکیل می‌دهد. در فصل چهارم این کتاب دو روایت مستند به نام‌های اولین شب سیاه تابستان و آن مرد دانشجو گنجانده‌شده است. فصل پنجم کتاب پیکاپ نجف یک متن نمایشی تاریخی است به نام دو حفره سیاه به قلم نویسنده کتاب که بخشی از تاریخ این سرزمین را بازگو می‌کند. در فصل ششم روایتی از ۹ روز از زندگی شهید بیژن مداحیان قبل از شهادت را مرور می‌کنیم. فصل هفتم را یک وصیت‌نامه سرگشاده تشکیل می‌دهد و در فصل آخر عکس نگاری از علاقه‌مندی‌های نویسنده نقش بسته است.

 

در مراسم رونمایی از کتاب پیکاپ نجف در آغاجاری، امام‌جمعه، نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس، فرماندار، بخشدار، مسئولان شهری و جمع کثیری از مردم شهرستان آغاجاری حضور داشتند./ یوسف مداحیان