کمک ۴.۵ میلیارد ریالی به مناسبت اربعین حسینی به شهرداران شادگان معاون فرماندار شادگان خبر داد:

کمک ۴.۵ میلیارد ریالی به مناسبت اربعین حسینی به شهرداران شادگان

معاون فرماندار شادگان در جلسه کارگروه فرهنگی شهرستان گفت: به مناسبت اربعین حسینی ۴.۵ میلیارد ریال اعتبار به شهرداران خنافره و دارخوین ابلاغ شد.

 

به گزارش خبرنگار تابا؛ نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان در جلسه کارگروه فرهنگی شهرستان که به منظور تمهیدات لازم برای برگزاری مراسم محرم در محل فرمانداری برگزار شد، از کمک ۴.۵ میلیارد ریالی استانداری به شهرداران شادگان خبر داد و گفت: به مناسبت اربعین حسینی برای تسهیل در امر تردد زوار اربعین و اجرای زیرساخت های مورد نیاز مبلغ ۴.۵ میلیارد ریال اعتبار به شهرداران خنافره و دارخوین ابلاغ شد.

 

معاون فرماندارشادگان گفت: با تأکید بر تشکیل ستاد اربعین و تمهیدات لازم برای بهسازی مسیرهای تردد زوار آقا اباعبدالله الحسین علیه السلام و کمک به برگزارکنندگان ایستگاه های صلواتی واقع در مسیر تردد زائرین مرقد حضرت سیدالشهدا ، اجرای دقیق و به موقع مصوبات شورای فرهنگ عمومی و کارگروه فرهنگی شهرستان در این راستا را خواستار شد.

 

وی یادآور شد: بر اساس هماهنگی های به عمل آمده تشکیل و فعالسازی کمیته های ۸ گانه ستاد اربعین شامل کمیته فرهنگی، کمیته پشتیبانی، کمیته حمل و نقل، کمیته اطلاع رسانی، کمیته بهداشت و درمان، کمیته محیط زیست، کمیته جذب مشارکت های مردمی و کمیته انتظامات ضروری بوده و لازم است هر چه سریعتر فعالیت های خود را زیر نظر ستاد اربعین آغاز کنند.

 

آلبوغبیش در ادامه از زحمات و تلاش های یکساله گذشته اعضای کارگروه فرهنگی شهرستان تقدیر و تشکر کرد و در پایان لوح تقدیر به رسم یادبود توسط امام جمعه شهرستان به اعضای کارگروه فرهنگی اهدا شد./ فاطمه جمالی