کوتاهی در اجرای مصوبات دولت قابل پذیرش نیست استاندار خوزستان؛

کوتاهی در اجرای مصوبات دولت قابل پذیرش نیست

به گزارش تابا؛ غلامرضا شریعتی شامگاه دوشنبه در جلسه ارزیابی مصوبات هیات دولت در استان در سرسرای شهید رجایی استانداری خوزستان اظهار کرد: کوتاهی در این زمینه ازهیچ فردی پذیرفته نیست، دولت اعتبارات لازم را برای برطرف مشکلات آبرسانی، فاضلاب، برق رسانی و مهار ریزگردها اختصاص داده اما هنوز مردم نتیجه مد نظر خود را رویت نکرده اند.

 

استاندار خوزستان رضایت و رعایت حال مردم را اولویت نخست کار برشمرد و دنبال کرد: مصوبات موخر از جمله انگشت شمار مصوبات دولت هست که تا این اندازه از سوی رییس جمهوری محترم و سایر مسئولین کشوری پیگیری می گردد و همین مسیولیت ما را در اجرای هرچه خوب تر این مصوبات سنگین تر می کند.

 

شریعتی تصریح نمود: حالا دولت عنایت مخصوصی به استان دارد و رییس جمهوری در سخنرانی های موخر خود متعدد به خوزستان و جایگاه و ضرورت حل مشکلات آن اشاره دارد، در نتیجه در مقطع حاضر که دولت عنایت جدی به استان دارد باید از زمینه مناسب فراهم شده استفاده نمود و به صورتی منسجم به دور از کارهای جزیره ای کارها را برای توسعه استان پیش ببریم.

 

استاندار خوزستان اظهار کرد: دولت در پی ارتقا استانداردهای زندگی در استان بوده و انتظار می رود مسئولین نیز از تأکید دولت نهایت استفاده را ببرند تا مردم از خدمات بیشتری برخوردار گردند.

 

شریعتی تصرح کرد: ۸۰ میلیارد ریال ارزش مصوبه هیات دولت به هواشناسی باید به طور کامل پرداخت گردد و هز اقدامی که برای دریافت این ارزش لازم هست باید از طریق اداره کل هواشناسی استان و سازمان هواشناسی صورت پذیرد.