کوتاهی در اجرای مصوبات دولت قابل پذیرش نیست استاندار خوزستان؛

کوتاهی در اجرای مصوبات دولت قابل پذیرش نیست

image_pdfimage_print

به گزارش تابا؛ غلامرضا شریعتی شامگاه دوشنبه در جلسه ارزیابی مصوبات هیات دولت در استان در سرسرای شهید رجایی استانداری خوزستان اظهار کرد: کوتاهی در این زمینه ازهیچ فردی پذیرفته نیست، دولت اعتبارات لازم را برای برطرف مشکلات آبرسانی، فاضلاب، برق رسانی و مهار ریزگردها اختصاص داده اما هنوز مردم نتیجه مد نظر خود را رویت نکرده اند.

 

استاندار خوزستان رضایت و رعایت حال مردم را اولویت نخست کار برشمرد و دنبال کرد: مصوبات موخر از جمله انگشت شمار مصوبات دولت هست که تا این اندازه از سوی رییس جمهوری محترم و سایر مسئولین کشوری پیگیری می گردد و همین مسیولیت ما را در اجرای هرچه خوب تر این مصوبات سنگین تر می کند.

 

شریعتی تصریح نمود: حالا دولت عنایت مخصوصی به استان دارد و رییس جمهوری در سخنرانی های موخر خود متعدد به خوزستان و جایگاه و ضرورت حل مشکلات آن اشاره دارد، در نتیجه در مقطع حاضر که دولت عنایت جدی به استان دارد باید از زمینه مناسب فراهم شده استفاده نمود و به صورتی منسجم به دور از کارهای جزیره ای کارها را برای توسعه استان پیش ببریم.

 

استاندار خوزستان اظهار کرد: دولت در پی ارتقا استانداردهای زندگی در استان بوده و انتظار می رود مسئولین نیز از تأکید دولت نهایت استفاده را ببرند تا مردم از خدمات بیشتری برخوردار گردند.

 

شریعتی تصرح کرد: ۸۰ میلیارد ریال ارزش مصوبه هیات دولت به هواشناسی باید به طور کامل پرداخت گردد و هز اقدامی که برای دریافت این ارزش لازم هست باید از طریق اداره کل هواشناسی استان و سازمان هواشناسی صورت پذیرد.